Cumali Ceber 2 (2018) Tek Parça 1080p Online İzle

10


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Cumali Ceber 2 (2018) Tek Parça 1080p Online İzle

Cumali Ceber 2 (2018) Tek Parça 1080p Online İzle Film Özeti

Film: Cumali Ceber 2 izle, kısa sürede büyük beğeni toplayan Cumali Ceber tekrardan bizlerle birlikte. Cumali Ceber 2 full izle veya Cumali Ceber hd izle tek parça izle filmimiz ve içeriğe hoş geldiniz. İlk filmden kat be kat beğenilen bir fragman ile karşımıza çıkan Cumali bu kez izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak gibi görünüyor. Film konusu: Cumali emeklilik döneminde oğlunu evermek için fırsat beklemektedir. Onun mutluluğu için çabaladığı bir dönemde aldığı Cumali’yi adeta yıkar.

Cumali Ceber 2 hd izle

Cumali Ceber 2 izle. Cumali’nin dede yadigarı huzur evi satışa çıkarılmıştır. Yıkılıp alışveriş merkezi yapılacaktır. Ortada kalacak olan yaşlıları düşündüğü için vicdanının sesini dinleyip yola çıkar. Cumali dedesini bu kararından vazgeçirmek için çıkar yola. Dedesi ile arası biraz bozuktur. Bu huzurevinin yıkım kararını iptal etmek için dedesi ile barışmalıdır. Ne yapacağım diye düşünürken aklına yadigar bir cep saati gelir. Cumali bu saati ona hediye ederse bu kararından vazgeçer. Hal böyleyken saati bulmak için tekrardan yollara düşer. Saati bulması o kadar kolay olmayacaktır. Bu serüvende Cumali Ceber belki de hayatının aşkını bulacaktır. Bakalım kahramanımızı neler bekliyor?

Cumali Ceber 2 full izle

Halil Söyletmez tarafından yaratılan efsane karakter Cumali Ceber’in yeni filmi izleyicilere sunuluyor. Film yönetmen koltuğunda Kamil Çetin otururken, oyuncu kadrosunda Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Esra İşgüzar, Emre Keskin yer alıyor.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.0

Yönetmen: Kamil Çetin

Oyuncular: Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Esra İşgüzar, Emre Keskin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?