Recep İvedik 6 (2018) Yerli Filmi izle

2


Bir önceki filmimiz izle.
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Recep İvedik 6 (2018) Yerli Filmi izle

Recep İvedik 6 (2018) Yerli Filmi izle Film Özeti

Uzunca bir aradan sonra Recep İvedik 6 full izle adresinden takipçilerimiz ile beraberiz. Uzun soluklu bir serüvenin son halkasında Şahan Gökbakar bizlere Recep İvedik 6 Safari filmini sunuyor. Filme ait detaylar ve önemli bilgileri bu link üzerinde bulacaksınız. Şunu belirtelim ; yakın bir zamanda Recep İvedik 5 filmi sinemada gösterimdeydi. Filmin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar filmi yayınlayacağını sosyal medya hesabından siz kıymetli sinemaseverlere duyurdu. Bununla birlikte Recep 6 hd içeriğini sınırsızca ücretsiz ve reklamsız izleme kolaylığı ilk kez film sitemiz üzerinde bulunuyor.

Film fragman niteliğindeki videodan da anlaşıldığı ıssız bucaksız Afrika çöllerinde ve savanlarında geçen bir Recep İvedik öyküsünü ekranlara taşıyor. Zürafalar, aslanlar, çitalar ve yırtıcı olan ve olmayan binlerce hayvan ile kahramanımızın efsane yolculuğu bizleri bekliyor. Recep yine başını türlü belalara sokmamak için mücadele etse de kimi zaman komedi dolu kimi zaman da hüzünlü ve talihsiz olaylar kahramanımızı beklemektedir.

recep ivedik 6 izle

Recep İvedik 6 tek parça yerli filmi izlemenin başrol oyuncusu şahan gökbakar, yönetmen togan gökbakar olarak bekleniyor. Her seride farklılık gösteren kadroda kimlerin yer alacağı ileri zamanda netleşecek gibi görünüyor. En son çıkan filmlerin adresinden

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?